O firmie

Bio-Ksel od 2000 r. należy do największych producentów aparatury do diagnostyki in vitro działających na terenie naszego kraju.

 

Jest firmą polską, rozwijającą się bardzo dynamicznie w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

 

Jakość wyrobów to cenna rzecz dla naszej firmy, pozwalająca na budowanie pozycji rynkowej i przewagi konkurencyjnej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych dostaw (aparaty, odczynniki, materiały zużywalne, serwis, pomoc metodyczna w postępowaniu analitycznym) do wykonywania oznaczeń układu krzepnięcia.

Działalność firmy prowadzona jest w nadzorowanych warunkach-
posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością wg normy
ISO 13485: 2016.

Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne firmy prowadzi prace rozwojowe nad następną generacją aparatów, a oferta sprzedaży jest rozszerzana o nowo pojawiające się odczynniki i oprogramowanie zgodnie z rozwojem metod pomiarowych w diagnostyce in vitro.

 

Firma otrzymała certyfikat za innowacyjność rynkową, procesową i patentową przyznawany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, jest również laureatem IV edycji Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości. Otrzymała także wyróżnienie Efektywna Firma 2010.

 

Bio-Ksel jest członkiem prestiżowych organizacji, jakimi są Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii oraz MedTech Polska.

 

Firma nasza jest zarejestrowana w bazie EUDAMED pod numerem SRN: PL-MF-000004774

Na rynku od 2000 roku
kompleksowe dostawy
certyfikowany i nagradzany